B82141A1563K000
EPCOSEPCOS
B82141A1563K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82141A1563K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH
Fitxak: B82141A1563K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
B82141A1563K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82141A1563K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 633003 pcs Datuen fitxa B82141A1563K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
estali Unshielded Series SBC
balorazio - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B82141A1563K
B82141A1563K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6.8MHz
Deskribapen zehatza 56µH Unshielded Wirewound Inductor 195mA 2.6 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 2.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 195mA Uneko - Saturazioa -