B82141A1393K000
EPCOSEPCOS
B82141A1393K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82141A1393K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH
Fitxak: B82141A1393K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
B82141A1393K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82141A1393K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 542367 pcs Datuen fitxa B82141A1393K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
estali Unshielded Series SBC
balorazio - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B82141A1393K
B82141A1393K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 8.5MHz
Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Wirewound Inductor 285mA 1.21 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.21 Ohm Max
Uneko balorazioa 285mA Uneko - Saturazioa -