B82134A5401M000
EPCOSEPCOS
B82134A5401M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82134A5401M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 400MA 3.5 OHM TH
Fitxak: B82134A5401M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B82134A5401M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82134A5401M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 150UH 400MA 3.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126393 pcs Datuen fitxa B82134A5401M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm)
estali Unshielded Series B82134
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 495-77024-2
B82134A5401M
B82134A5401M-ND
B82134A5401M000-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 18MHz
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 3.5 Ohm Axial DC Erresistentzia (DCR) 3.5 Ohm
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -