B82131A5301M000
EPCOSEPCOS
B82131A5301M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B82131A5301M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 40UH 300MA 4.1 OHM TH
Fitxak: B82131A5301M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B82131A5301M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B82131A5301M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 40UH 300MA 4.1 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151326 pcs Datuen fitxa B82131A5301M000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
estali Unshielded Series B82131
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B82131A5301M
B82131A5301M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 40µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 31MHz
Deskribapen zehatza 40µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 4.1 Ohm Axial DC Erresistentzia (DCR) 4.1 Ohm
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -