B81130C1153M
EPCOSEPCOS
B81130C1153M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B81130C1153M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD
Fitxak: B81130C1153M.pdf
  • Mezua
B81130C1153Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B81130C1153M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4686 pcs Datuen fitxa B81130C1153M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Series B81130
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1381
B81130C1153M000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF