B81122A1153M
EPCOSEPCOS
B81122A1153M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B81122A1153M
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 250VAC RAD
Fitxak: B81122A1153M.pdf
  • Mezua
B81122A1153Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B81122A1153M fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 0.015UF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5502 pcs Datuen fitxa B81122A1153M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Series B81122
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 495-1637
B81122A1153M000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 0.015µF