B78148E1153K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78148E1153K009
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 1.6A 105 MOHM TH
Fitxak: B78148E1153K009.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
B78148E1153K009ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78148E1153K009 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 15UH 1.6A 105 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 623391 pcs Datuen fitxa B78148E1153K009.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
estali Unshielded Series BC
balorazio - Q @ Freq 40 @ 100kHz
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B78148E1153K 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 15MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 105 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 105 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.45A