B78148E1103K000
EPCOSEPCOS
B78148E1103K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78148E1103K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH
Fitxak: B78148E1103K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
B78148E1103K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78148E1103K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 482741 pcs Datuen fitxa B78148E1103K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
estali Unshielded Series BC+
balorazio - Q @ Freq 35 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak 495-6962-2
B78148E1103K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.25A 136 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 136 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.25A Uneko - Saturazioa 2A