B78108T1392K000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78108T1392K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 400MA 550 MOHM
Fitxak: B78108T1392K000.pdf
  • Mezua
B78108T1392K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78108T1392K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 3.9UH 400MA 550 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5512 pcs Datuen fitxa B78108T1392K000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series MCC
balorazio - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B78108T1392K
B78108T1392K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 550 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 550 mOhm Max
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -