B78108S1222J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B78108S1222J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Fitxak: B78108S1222J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
B78108S1222J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B78108S1222J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 761928 pcs Datuen fitxa B78108S1222J000.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
estali Unshielded Series BC
balorazio - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak B78108S1222J
B78108S1222J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 140MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 250 mOhm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -