B72714A8140S160
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B72714A8140S160 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72714A8140S160
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 28V 2A 0508
Fitxak: B72714A8140S160.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
B72714A8140S160ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72714A8140S160 fabrikatzailea EPCOS (TDK)
deskribapena VARISTOR 28V 2A 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 371829 pcs Datuen fitxa B72714A8140S160.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 24V Varistor Tentsioa (Max) 28V
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
polarizazio 0508 (1220 Metric) Beste izenak 495-3427-2
CA05P4S14THSG
Orientazio 4 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Portuen kopurua 16VDC Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 14VAC
Gehienezko AC bolumena 0.03J Fabrikatzailearen zatia zenbakia B72714A8140S160
Energia 2A deskribapena VARISTOR 28V 2A 0508
Oraina - Surge 32V Edukiera @ maiztasuna 15pF @ 1MHz