B72580E3140S272
EPCOSEPCOS
B72580E3140S272 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72580E3140S272
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 24.5V 800A 1812
Fitxak: B72580E3140S272.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
B72580E3140S272ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72580E3140S272 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena VARISTOR 24.5V 800A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170687 pcs Datuen fitxa B72580E3140S272.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 24.5V Varistor tentsioa (min) 20.83V
Varistor Tentsioa (Max) 28.18V Series Automotive, AEC-Q200
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak CT1812S14BAUTOE2G2
CT1812S14BAUTOE2G2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 16V Gehienezko AC bolumena 14V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 2.4J
Deskribapen zehatza 24.5V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric) Oraina - Surge 800A
Edukiera @ maiztasuna 7000pF @ 1kHz