B72527E3350K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72527E3350K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 56V 100A RADIAL
Fitxak: B72527E3350K000.pdf
  • Mezua
B72527E3350K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72527E3350K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena VARISTOR 56V 100A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5057 pcs Datuen fitxa B72527E3350K000.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 56V Varistor tentsioa (min) 50.4V
Varistor Tentsioa (Max) 61.6V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Beste izenak B72527E3350K
B72527E3350K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 45V
Gehienezko AC bolumena 35V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.40J Deskribapen zehatza 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Oraina - Surge 100A Edukiera @ maiztasuna 1000pF @ 1kHz