B72240B0151K001
EPCOSEPCOS
B72240B0151K001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72240B0151K001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 40KA CHASSIS
Fitxak: B72240B0151K001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
B72240B0151K001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72240B0151K001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena VARISTOR 240V 40KA CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3050 pcs Datuen fitxa B72240B0151K001.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series HighE
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak 495-1455
B40K150
B72240B 151K 1
B72240B 151K 1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 360J Deskribapen zehatza 240V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module
Oraina - Surge 40kA Edukiera @ maiztasuna 4800pF @ 1kHz