B72220R2321K101
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72220R2321K101
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena 20MM, 320V , THERMO-FUSED TYPE,
Fitxak: B72220R2321K101.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
B72220R2321K101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72220R2321K101 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena 20MM, 320V , THERMO-FUSED TYPE, Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43435 pcs Datuen fitxa B72220R2321K101.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series ThermoFuse™, NT
Pakete / kasua Disc 23mm Beste izenak 495-77235
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Gehienezko DC aldietan 420V Gehienezko AC bolumena 320V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 273J
Deskribapen zehatza 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 23mm Oraina - Surge 10kA
Edukiera @ maiztasuna 720pF @ 1kHz