B72210S0151K551
EPCOSEPCOS
B72210S0151K551 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B72210S0151K551
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: B72210S0151K551.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
B72210S0151K551ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B72210S0151K551 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174863 pcs Datuen fitxa B72210S0151K551.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series StandarD
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak 495-76423-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 24J Deskribapen zehatza 240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 430pF @ 1kHz