B65839A0063A038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B65839A0063A038
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS
Fitxak: B65839A0063A038.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B65839A0063A038ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B65839A0063A038 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266014 pcs Datuen fitxa B65839A0063A038.pdf
Zabalera 6.50mm tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea EP 7 Series B65839
Beste izenak B65839A 63A 38
B65839A63A38
B65839A63A38-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gutxieneko Core Gurutze-atala (Amin) mm² 8.5 Material T38
Luzera 9.40mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Hasierako permezioa (μi) 2300 Indukzio faktorea (Al) 63nH
Altuera 3.75mm Gap Gapped