B65661T0063A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B65661T0063A001
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE
Fitxak:
  • Mezua
B65661T0063A001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B65661T0063A001 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena FERRITE CORE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6584 pcs Datuen fitxa
Zabalera - tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea P 22 x 13 Series B65661
Beste izenak B65661T 63A 1
B65661T63A1
B65661T63A1-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material K1 Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Hasierako permezioa (μi) 80
Altuera 6.80mm Gap -
Amaitu Uncoated Volumen magnético efectivo (Ve) mm³ 1990
Luzera eraginkorra (le) mm 31.6 Eraginkorra Area (Ae) mm² 63
diametroa 22.00mm Core Factor (ΣI / A) mm1 0.5