B59421A0085A062
EPCOSEPCOS
B59421A0085A062 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B59421A0085A062
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402
Fitxak: B59421A0085A062.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mezua
B59421A0085A062ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B59421A0085A062 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 769002 pcs Datuen fitxa B59421A0085A062.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Series Automotive, AEC-Q200, B59421
Erresistentzia Tolerantzia ±50% Erresistentzia @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 495-76136-2
B59421A 85A 62
B59421A 85A 62
B59421A0085A062-ND
B59421A85A62-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 470 Ohms 0402 (1005 Metric)