B58100A0628A000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B58100A0628A000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP
Fitxak: B58100A0628A000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
B58100A0628A000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B58100A0628A000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR NTC 10KOHM CLIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20396 pcs Datuen fitxa B58100A0628A000.pdf
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 10k
Erresistentzia Tolerantzia ±3.6% Energia - Max 18mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Pipe Sensor Assembly
Beste izenak B58100A 628A
B58100A628A
B58100A628A-ND
Tenperatura operatiboa 5°C ~ 85°C