B57871S0123F051
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57871S0123F051
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 12KOHM 3760K BEAD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
B57871S0123F051ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57871S0123F051 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR NTC 12KOHM 3760K BEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67404 pcs Datuen fitxa
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 12k
Erresistentzia Tolerantzia ±1% Energia - Max 60mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Bead
Beste izenak B57871S 123F 51
B57871S123F51
B57871S123F51-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 12k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3760K B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±1%