B57237S0330M051
EPCOSEPCOS
B57237S0330M051 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57237S0330M051
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena ICL 33 OHM 20% 2.5A 15MM
Fitxak: B57237S0330M051.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
B57237S0330M051ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57237S0330M051 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena ICL 33 OHM 20% 2.5A 15MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189847 pcs Datuen fitxa B57237S0330M051.pdf
tolerantzia ±20% Series -
R @ 25 ° C 33 Ohms Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 495-75205-2
B57237S 330M 51
B57237S330M51
B57237S330M51-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.59" (15mm) Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 2.5A 0.59" (15mm)
Oraina - Estatus egonkorra Max 2.5A Homologazioak UL