B57234S0400M000
EPCOSEPCOS
B57234S0400M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57234S0400M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 40OHM 3450K
Fitxak: B57234S0400M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B57234S0400M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57234S0400M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR NTC 40OHM 3450K Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51796 pcs Datuen fitxa B57234S0400M000.pdf
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 40
Erresistentzia Tolerantzia ±20% Energia - Max 3.2W
Packaging Bulk Pakete / kasua -
Beste izenak 495-76268
B57234S 400 M
B57234S0400M000-ND
B57234S400M
B57234S400M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 170°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 40 B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3450K B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±3%