B57164K0681J000
EPCOSEPCOS
B57164K0681J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57164K0681J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC
Fitxak: B57164K0681J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B57164K0681J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57164K0681J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87872 pcs Datuen fitxa B57164K0681J000.pdf
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 680
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Energia - Max 450mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Beste izenak 495-76834
B57164K 681J
B57164K0681J000-ND
B57164K681J
B57164K681J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota PCB, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 680 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3200K B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±3%