B57164K0101J000
EPCOSEPCOS
B57164K0101J000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57164K0101J000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC
Fitxak: B57164K0101J000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
B57164K0101J000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57164K0101J000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101657 pcs Datuen fitxa B57164K0101J000.pdf
Series - Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 100
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Energia - Max 450mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Beste izenak 495-4426
B57164K 101J
B57164K101J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota PCB, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.38" (35.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 100 Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3200K B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±3%