B57153S0330M051
EPCOSEPCOS
B57153S0330M051 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B57153S0330M051
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena ICL 33 OHM 20% 1.3A 8.5MM
Fitxak: B57153S0330M051.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
B57153S0330M051ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B57153S0330M051 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena ICL 33 OHM 20% 1.3A 8.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271811 pcs Datuen fitxa B57153S0330M051.pdf
tolerantzia ±20% Series -
R @ 25 ° C 33 Ohms Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 495-76103-2
B57153S 330M 51
B57153S0330M051-ND
B57153S330M51
B57153S330M51-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.335" (8.5mm) Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 1.3A 0.335" (8.5mm)
Oraina - Estatus egonkorra Max 1.3A Homologazioak UL