B43851A2227M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43851A2227M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: B43851A2227M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
B43851A2227M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43851A2227M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75313 pcs Datuen fitxa B43851A2227M000.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series B43851 Ripple Current @ maiztasuna baxua 700mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43851A2227M
B43851A2227M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.417" (36.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.5 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose