B43821A1476M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43821A1476M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: B43821A1476M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
B43821A1476M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43821A1476M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 221942 pcs Datuen fitxa B43821A1476M000.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series B43821 Ripple Current @ maiztasuna baxua 290mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43821A1476M
B43821A1476M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose