B43821A1157M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43821A1157M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: B43821A1157M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B43821A1157M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43821A1157M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109983 pcs Datuen fitxa B43821A1157M000.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series B43821 Ripple Current @ maiztasuna baxua 600mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak B43821A1157M
B43821A1157M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.2 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose