B43750A5687M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43750A5687M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43750A5687M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 812 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
B43750A5687M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43750A5687M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 812 pcs Datuen fitxa B43750A5687M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.583" Dia (91.00mm)
Series B43750 Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43750A5687M
B43750A5687M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 150 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.681" (68.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 90 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 90 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF