B43750A5198M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43750A5198M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43750A5198M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 757 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
B43750A5198M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43750A5198M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 1900UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 757 pcs Datuen fitxa B43750A5198M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43750 Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.5A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43750A5198M
B43750A5198M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.661" (143.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1900µF