B43742A5228M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43742A5228M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43742A5228M000.pdf
  • Mezua
B43742A5228M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43742A5228M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1513 pcs Datuen fitxa B43742A5228M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.531" Dia (64.30mm)
Series B43742 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.53A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43742A5228M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm) Altuera - Eserita (Max) 3.846" (97.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose