B43741A5228M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43741A5228M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43741A5228M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B43741A5228M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43741A5228M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1290 pcs Datuen fitxa B43741A5228M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.531" Dia (64.30mm)
Series B43741 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.85A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43741A5228M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 6000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 55 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 38 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF