B43733A2229M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43733A2229M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: B43733A2229M000.pdf
Stock egoera 905 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
B43733A2229M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43733A2229M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 905 pcs Datuen fitxa B43733A2229M000.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43733 Ripple Current @ maiztasuna baxua 33.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43733A2229M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Altuera - Eserita (Max) 7.547" (191.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.8 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7.8 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22000µF eskaerak General Purpose