B43725A9228M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43725A9228M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: B43725A9228M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43725A9228M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43725A9228M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2148 pcs Datuen fitxa B43725A9228M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.031" Dia (51.60mm)
Series B43725 Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43725A9228M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm) Altuera - Eserita (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 32 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 32 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose