B43704B6278M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43704B6278M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Fitxak: B43704B6278M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43704B6278M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43704B6278M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1395 pcs Datuen fitxa B43704B6278M000.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.027" Dia (76.90mm)
Series B43704 Ripple Current @ maiztasuna baxua 11.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 283mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak B43704B6278M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 55 mOhms Altuera - Eserita (Max) 3.846" (97.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 34 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose