B43701A4129M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43701A4129M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43701A4129M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
B43701A4129M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43701A4129M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa B43701A4129M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.027" Dia (76.90mm)
Series B43701 Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.9A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.3A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak B43701A4129M
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 22 mOhms Altuera - Eserita (Max) 6.681" (169.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 12000µF eskaerak General Purpose