B43630A5108M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43630A5108M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALO 1000UF 459V SNAP IN
Fitxak: B43630A5108M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
B43630A5108M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43630A5108M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALO 1000UF 459V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9850 pcs Datuen fitxa B43630A5108M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43630 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.26A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43630A5108M
Q9276952
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 200 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF