B43624C9187M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43624C9187M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43624C9187M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
B43624C9187M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43624C9187M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42296 pcs Datuen fitxa B43624C9187M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B43624 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.31A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43624C9187M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 680 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 480 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 480 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 180µF