B43564A4109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43564A4109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: B43564A4109M000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 566 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
B43564A4109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43564A4109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 566 pcs Datuen fitxa B43564A4109M000.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43564 Ripple Current @ maiztasuna baxua 23A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43564A4109M
B43564A4109M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 20 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF