B43564A2688M000
EPCOSEPCOS
B43564A2688M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43564A2688M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Fitxak: B43564A2688M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
B43564A2688M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43564A2688M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1286 pcs Datuen fitxa B43564A2688M000.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.028" Dia (76.90mm)
Series B43564 Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.5A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 495-3512
B43564A2688M
B43564B2688M000
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 23 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 29 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF