B43547B9337M060
EPCOSEPCOS
B43547B9337M060 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43547B9337M060
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43547B9337M060.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
B43547B9337M060ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43547B9337M060 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15552 pcs Datuen fitxa B43547B9337M060.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series B43547 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.08A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43547B9337M 60
B43547B9337M60
B43547B9337M60-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 210 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 160 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF