B43544B7476M000
EPCOSEPCOS
B43544B7476M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43544B7476M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 550V SNAP
Fitxak: B43544B7476M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43544B7476M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43544B7476M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 550V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40152 pcs Datuen fitxa B43544B7476M000.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43544 Ripple Current @ maiztasuna baxua 470mA @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak B43544B7476M Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 3.84 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.47 Ohm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 47µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.47 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF