B43540A9187M002
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43540A9187M002
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43540A9187M002.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
B43540A9187M002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43540A9187M002 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41924 pcs Datuen fitxa B43540A9187M002.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series B43540 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.58A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Beste izenak B43540A9187M 2
B43540A9187M 2
B43540A9187M 2
B43540A9187M2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 400 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 340 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 340 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 180µF