B43521C5687M000
EPCOSEPCOS
B43521C5687M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43521C5687M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: B43521C5687M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
132 pcs
  • Mezua
B43521C5687M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43521C5687M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4668 pcs Datuen fitxa B43521C5687M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series B43521 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - 5 Lead
Beste izenak 495-6302
B43521C5687M
B43521C5687M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 240 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 230 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 230 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680µF