B43515A5687M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43515A5687M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43515A5687M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
144 pcs
  • Mezua
B43515A5687M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43515A5687M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5308 pcs Datuen fitxa B43515A5687M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43515 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.89A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tray Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43515A5687M
B43515A5687M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 280 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.031" (77.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 230 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF