B43514A9477M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43514A9477M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43514A9477M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
72 pcs
  • Mezua
B43514A9477M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43514A9477M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5540 pcs Datuen fitxa B43514A9477M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43514 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43514A9477M
B43514A9477M-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 280 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF