B43512A5228M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43512A5228M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43512A5228M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
112 pcs
  • Mezua
B43512A5228M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43512A5228M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3630 pcs Datuen fitxa B43512A5228M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.772" Dia (45.00mm)
Series B43512 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.28A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43512A5228M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 85 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.819" (97.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 55 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF