B43511A9827M000
EPCOSEPCOS
B43511A9827M000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43511A9827M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Fitxak: B43511A9827M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
B43511A9827M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43511A9827M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3822 pcs Datuen fitxa B43511A9827M000.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43511 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.6A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak 495-6102
B43511A9827M
B43511A9827M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 130 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.228" (82.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 110 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 820µF