B43510B5687M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43510B5687M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Fitxak: B43510B5687M000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
132 pcs
  • Mezua
B43510B5687M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43510B5687M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5371 pcs Datuen fitxa B43510B5687M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series B43510 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.68A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Beste izenak B43510B5687M
B43510B5687M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.835" (72.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 160 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680µF